30-YEAR SERVICE AWARD RECIPIENTS

Mark Abeles-Allison
Leif J. Ahnell
Abimbola A. Akande
Majed Al-Ghafry
Carl Alsabrook
Jill Anderson
Tim A. Anderson
David L. Andrews, ICMA-CM
Thomas B Bakaly
Martin S. Bernal
Mick W. Berry
Alfred Bito, Jr.
Mary Blair-Hoeft
Todd M. Blake
Michael E. Boynton
Christopher J. Bradbury
William J. Brock, ICMA-CM
James L. Brown
Jeffrey E. Brown
Bonny Bryant
Mary B. Bunting
Janice L. Cain
Kevin Carruth, ICMA-CM
Joseph P. Casey
Michael J. Cassady
Robbie L. Chartier
Christopher Clark
Everette Todd Clark
J. Waverly Coggsdale, III
Martin A. Colburn
Mark A. Collins
David Collinsworth
Joseph Connor
Catherine Christie Cook
David E. Cox, ICMA-CM
James V. Creech
Joe J. Creron
Timothy J. Cruikshank
Rodney Cumby
Larry M. Davis
Heather M. Dawson
Alberto S. De Feo
James C. Dockery
Randall G. Dowling
James D. Drumm, ICMA-CM
Jerald P. Ducay
David RS Duckworth
Glenn Harold Duffey
David Ellis, ICMA-CM
Michael A. Ericson, ICMA-CM
Thomas Ernharth
James Fisher, ICMA-CM
Denise H. Fitzgerald
Kate P. Fitzpatrick
Maureen Frank
Thomas J. Fromme
William Gallardo
Kenneth Wesley Gamble
Lee D. Garrity
Anne Marie Gaura, ICMA-CM
Lewis H. George, Jr.
John R. Gillison
Jorge M. Gonzalez
Donald K. Grice
Alan E. Guard
Jeffrey B. Gushue
Laurie A. Hadley
Margaret R. Halik
Tim Hall
Anthony T. Hamaday, ICMA-CM
Mr. Randall W. Hemann, ICMA-CM
John J. Holman, ICMA-CM
Carol S. Houck
Steve L. Howard, ICMA-CM

Scott W. Huth
James A. Jackson, Jr.
Mark A. Jackson
Gary Jaeckel
Margaret Jensen
David Junger, ICMA-CM
Fariba Kassiri
George R. Keller, Jr.
Gregory W. Kelly
Darren M. Kettle
Richard G. Kozal
Randy S. Kunkle
Richard J. LaFond
Deanna Lorson
Allyson C. Love
Suzanne Ludlow
Susan Maggiotto
Julian P. Mansfield
Paula Maville
Mr. Jamsheed Mehta
Gideon Mhlongo
Stephen A. Moore
Modesto A. Mundo
Ron W. Nalley
Scott H. Neal
Scott D. Neilson
Kenneth D. Noland
Shane P. O'Keefe
Molly F. O'Rourke
Nancy K. Ousley
Shane E. Pace, ICMA-CM
Kelly C. Passauer
Phillip R Patterson
Clay Pearson
Lisa C. Peterson, ICMA-CM
M. Denis Peterson
Scott D. Pickup
Beth A. Pollard
H. Blake Proctor
Shawn P. Raborn
Paul D. Radford
Larry Rains
Rita M. Ramirez
David L. Recor, ICMA-CM
Pamela S. Reece
Maribel G. Reyna
Ann Ritzma, ICMA-CM
Timothy D. Rooney
Michael Rose
David A. Ruller
Daniel D Santoro
Dale Shafer
Courtney Sharp
Marc A. Skocypec
Laurie A. Smith
Sarah Snead
Dennis Speer
J. D. Spohn
David L. Stack
Paul K. Stevens, MPA
Zina M Tedford
Barry W. Thompson
Brent D. Trout
Pamela J. Ulrich
Rick M. Vasquez
Ingrid Velkme
Craig A. Waldron
Frank L. Walsh
John Walsh, ICMA-CM
David Waltz
Donald Jay White
Micah Tim Williams
Tai J Williams
Sandra Renee Wilson, ICMA-CM
Lauren A. Wood
Gerald W. Young
Anthony J. Zampedro

 

 

 

Advertisement