10-YEAR SERVICE AWARD RECIPIENTS 

Christina Alphin

Jacob R. Anderson, ICMA-CM

Micah R. Austin

Sheryl D. Bailey

Thomas H Barry

Noel Bernal, ICMA-CM

Daniel F. Biles

Timothy J. Blakeslee

Jason M. Bobst

Brian A. Bourdeau

Haynes M. Brigman

Curtis Brown

Adrienne Burke

Gary Burkholder

Aaron F. Burnett, ICMA-CM

Brent Evan Byrd

Sarah J. Campbell

Alex Carmichael

Scott Chadwick

Charles T.  Chapman

Jonathan Scott Chase, Sr., ICMA-CM

Tania E. Cole

Shawn M Cox

Robin L. Craver

John W. Crawford

David Creery

Arlos A. Crofts

Mike Darrow

Tadeo A De la Hoya

Benjamin C. DeClue

Patrick E. Dennis

Matthew Tyler DeWitt

Gary W. Dyke

Nicholas J. Edwards

Wendy Ferrill

Sonja Fillingame

Timothy Fitzgerald, ICMA-CM

Andrea Fox

Daniel Fox

Joseph A Gaa

Joseph Michael Gacioch

Brant M. Gary

Melissa Goff

Frank E. Goodroe

Christian R. Goodwin

James W. Goodwin

Leon I. Goodwin, III

Roger A. Gorius

Peter Grant

Casey J. Griffiths

Aaron M. Grisdale

Kate Hays Gunja

Michael L. Hall

Kristie A. Hammitt

Bradley J. Hanson

Matthew C Harline

Michael L. Harmon

Tom Hart, ICMA-CM

Benjamin Jennings Harvey

Kevin Hay

James E. Hockaday

Anthony L. Hooper

Daphne Hooper, ICMA-CM

Rob Houston

Jason R. Huisman

Peter L. Hynes

Genaro C. Iglesias

Janice Allen Jackson

Clay T. Johnson

Erik Rockefeller Johnson

Richard Johnson

Carrie Jones

Josh Jones, MPA

Michael A. Kaigler

Shari Kamali Mavon

Amanda Kaufman, ICMA-CM

Nathan D. Law

Emily S. Lewis

Andrew Shawn Lichterman

Gregg Lindberg

Craig Alan Lindholm

Chris M. Lindsey

Linda Logan-Short

Peter S. Lombardi

Durlin E. Lunt

Shawnna Maltbie

Kiel R. Mangus

Deven Markley

Scott M. Marshall, ICMA-CM

Kellye A. Mazzoli

Jennifer McCausland, ICMA-CM

David E. McCuen, IV

Brandon J. McGuire

Frances M. McMullan

Charles L. Meyer

Daniel R. Miera, ICMA-CM

Skylor R. Miller

Veronica C Miller

Brian D. Mitchell

Zoe J. Monahan

Ashley Monroe

Rachelle Moody

Michele G. Nissen

Alexandra Orologas

Megan E. Pierce

David Marche Pittman

Timothy J. Plante

James A Poag, Jr.

Quincy E. Pope, Sr.

William Post

Amber S. Powers

Michael R. Primeau

Adam M Raymond

John Revella

Erin R. Reynolds

Philip Rodriguez

Paul Alan Rosen

Rob Sabo

Brian Saeki

Jorge I. Salinas

Beverly J. Scott

Steven Angelo Sette

Brant E. Shallenburger

Christopher Twombly Shrout

Hadley J. Skeffington-Vos

Jacob J. Smith

Jeannine Smith

Josh Smith

Ronald Smith

Michelle L. Smolen

Adam D. Sonntag

Lance N. Spicer

Jason B. Stains

Sharon D. Subadan

Jennifer Tabakin

Kayla J. Thorpe

Ann Marie Townshend

Phillip Joseph Urrutia

Kenneth R. Walters

Alyssa Watkins

Nathan Watkins

Ty Wheeler

Leland C Wilcox

Reid Aaron Wodicka

Jacob J. Wood

Christopher A. Workman

Nicholas A. Wyatt

Robert T. Wyman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisement